No to zaczynamy!

Promocje

najnowsze posty

  • No to zaczynamy!
    No to zaczynamy!
    266 widoki 0 komentarze 0 polubienia

    Ten blog będzie poświęcony głównie tematyce wnętrzarskiej - od nowinek ze świata po drobne inspiracje. Będą gościć u...

    czytaj więcej...

Dostawcy

Brak dostawców

No to zaczynamy!

267 widoki 0 polubienia

Zamiłowanie do minimalizmu w metalowej oprawie czyli METAlove wieszaki, stojaki, huśtawki a nawet zegary.

 

Wszystko zaczęło się 5 lat temu w Szczecinie. Marcin, młody designer z ogromną pasją wraz ze swoją żoną Alicją rozpoczęli podróż, która pewnego dnia stała się marką
STUDIO-62 Od pierwszych chwil pragnęli, by otaczająca ich przestrzeń codzienna była niezwykła, dlatego postanowili zająć się tworzeniem produktów dedykowanych osobom chcącym wypełniać swoje wnętrza niebanalnymi pomysłami.

 

Prototypy

Pierwsze pomysły i modele powstawały w ich mieszkaniu w bloku pod numerem 62. To właśnie od numeru mieszkania pochodzi nazwa firmy i to właśnie tam jako pierwszy powstał stolik kawowy metalowy z metalowym blatem No337, który do dziś stoi w pracowni STUDIO-62. Z czasem powstały kolejne metalowe stoliki i pomocniki, jednakże nie był to jeszcze odpowiedni czas na elementy metalowe na rynku. Marcin postanowił zatem oddać w ręce klientów inny produkt – dekoracyjne panele ścienne z tkaniny lub ekoskóry. Kolekcję tą nazwał WAYdecor. 

 

stolik kawowy metalowy z metalowym blatem No337

 

METAlove wieszaki

Kiedy sprzedaż WAYdecor zaczęła rosnąć, a zainteresowanie płynęło nawet z Chin, do gry wróciły meble z metalu. Klienci coraz częściej o nie dopytywali. Małżeństwo postanowiło więc powiększyć ofertę o metalowe wieszaki i stojaki. Był to strzał w dziesiątkę, a największym hitem okazał się wieszak metalowy sufitowy podwójny No26. Zainteresowanie rosło na tyle, że do kolekcji METAlove dołączyły kolejne wieszaki, które szybko znalazły uznanie wśród klientów.

 

wieszak metalowy sufitowy podwójny No26

 

Nasza drużyna

Obecnie STUDIO-62 to specjaliści w dziedzinie wieszaków i stojaków metalowych, a nasze produkty są wysyłane do całej Europy.

Drużyna STUDIO-62 to już nie tylko Marcin i Alicja. Dołączył do niej grafik Tomasz ze swoją ekipą, spawacz Radek ze swoją brygadą i utalentowana księgowa Jagoda. Wszyscy prężnie działamy by nasi klienci dostawali piękne przedmioty o najwyższej jakości, dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty wykonujemy z dbałością przy użyciu tradycyjnych narzędzi oraz technik.

 

METAlove huśtawki

Niedawno do kolekcji dołączyły metalowe huśtawki w kształcie koła. Dziś huśtawki to nie tylko element wyposażenia ogrodu. Mogą z powodzeniem zawisnąć w domu nawet jako główny element dekoracyjny. Już niebawem będą dostępne w sprzedaży!

 

metalowa huśtawka koło z poprzeczkami

Zostaw komentarz

zaloguj się by dodawać komentarze